Eski Başkanlarımız


Hasan EROL
26.06.1950 - 08.09.1950
Hasan Tahsin ÖZKAN
08.09.1950 - 14.06.1960
P. Yarbay Cevdet AKBIYIK
21.06.1960 - 09.08.1960
Kaymakam-Yavuz Selim BIYIKTAY
26.06.1950 - 08.09.1950
Kaymakam-İzzet ŞAHİN
09.08.1960 - 04.10.1960
J. Yzb.-Cemal TAMER
21.10.1960 - 27.02.1962
Kaymakam-Mustafa AKYOL
27.02.1962 - 17.07.1962
Kaymakam-Eyüp AYTAŞ
17.07.1962 – 17.11.1963
Kazım KOFOĞLU
17.11.1963- 26.11.1974
Ahmet Hamdi TİRYAKİOĞLU
26.11.1974 - 12.09.1980
Remzi SELÇUK
12.09.1980 - 24.10.1980
Yılmaz SARIOĞLU
24.10.1980 - 03.03.1982
Kaymakam-Sebahattin YÜCEL
03.03.1982 - 24.08.1983
Malmüdürü-Sıddık ÇETİN
24.08.1983 - 19.01.1984
Ferhat Kemal UZUNER
19.01.1984 - 29.03.1984
Halim NUHOĞLU
29.03.1984 – 23.04.1988
Mehmet TİRYAKİOĞLU
23.04.1988 - 29.03.1989
Aydın KOFOĞLU
29.03.1989 - 28.03.2004
Abdurrahim ÖZKAN
28.03.2004 - 03.04.2009
Namık Kemal GEDİKOĞLU
03.04.2009 - 30.03.2014
Hanefi TOK
30.03.2014 -

07.03.2020 08:54:15     720

İletişim

  • Işıklı Mahallesi Belediye Sok. No:12 D:2 PK:61940
    Çaykara/TRABZON
  • (0462) 616 10 29
  • (0462) 616 14 68
  • info@caykara.bel.tr
Hanefi TOK
Çaykara Belediye Başkanı